א.מ.טכנולוגיות תעשיתיות אי.טי.אל. בע"מ

משאבות לחץ גבוהה | משאבות מינון | משאבות לתעשייה

G10

Wanner Hydra-Cell G10

G03

Wanner Hydra-Cell G03

MT8

Wanner Hydra-Cell MT8

יישומים

מינון במערכות טיפול של מי תהליך ושפכים

Filtration - RO, nano & ultra filtration

תהליכי ציפוי בהתזה

כרומטוגרפיה נוזלית (HPLC)

מינון והזרמת סולבנטים למיניהם


 

המבנה הייחודי של משאבות הידרה-סל -Hydra-Cell מבית - Wanner ,מאפשר מגוון יישומי מינון הכולל קשת רחבה של אפליקציות החל מהתעשייה תהליכית ,מערכות טיפול במים ועוד. למשאבות Hydra-Cell - מספר יתרונות בולטים על מול משאבות המינון המסורתיות . העיצוב הקומפקטי, החסכון בשטח , ההתקנה הקלה לצד חסכון משמעותי בעלויות רכישה, תחזוקה , צריכת אנרגיה נמוכה יותר בהשוואה למתחרים , אורך חיים ואמינות גבוה, הכול יחד יוצר חבילה משתלמת במיוחד עם החזר השקעה מהגבהות בענף. בנוסף , הזרימה הכמעט חלקה.

למשאבות Hydra-Cell - מספר יתרונות בולטים על מול משאבות המינון המסורתיות . העיצוב הקומפקטי, החסכון בשטח , ההתקנה הקלה לצד חסכון משמעותי בעלויות רכישה, תחזוקה , צריכת אנרגיה נמוכה יותר בהשוואה למתחרים , אורך חיים ואמינות גבוה, הכול יחד יוצר חבילה משתלמת במיוחד עם החזר השקעה מהגבהות בענף. בנוסף , הזרימה הכמעט חלקה.

Pulse Less Flow - מאפשרת התקנות ללא משככי פולסים. משאבות Hydra-Cell זמינות עם מגוון חיבורים כולל חיבורים היגייניים מסוג tri-clamp עם אפשרות לקבל רכיבים פנימיים מלוטשים ל-0.4 Ra.

מאחר ומבנה המשאבות אינו עושה שימוש באטמים מכאניים, (קיימת הפרדה מלאה בין האזור הבא במגע עם הנוזלים לבין מכללי המשאבה האקטיביים ) מאפשרים יישומים עם מגוון רחב של נוזלים כמו נוזלי תהליך HPLC ) - כרומטוגרפיה נוזלית עם לחץ גבוה), אולטרה- פילטרציה, ננו-פילטרציה , אוסמוזה הפוכה עם או בלי לחץ גבוה . יישומי מחקר ופיתוח של תהלכים חדשים, ו/או הקמה של מערכי טיפול בשפכים לסוגיהן.

תהליכי שטיפה שונים בתעשיית הפרמצבטיקה.

תהליכי השטיפה של מכולות, מכליות ממונעות ,מכלים בגדלים שונים, חביות , מערבלים ,וכול ציוד תהליכי אחר, מאתגר מאחר והנוזלים בין עם ממוחזרים ובין עם ראשוניים ומזוהמים על תכולתם תוקפים ופוגעים במשאבות . יתרונן של משאבות Hydra-Cell על הטכנולוגיה " ללא אטמים " נותן מענה ברור לסוגייה זו. יתירה מכך. המשאבות זמינות במגוון רחב של חומרים המאפשרים יישומים בנוזלים שונים כגון חומרי ניקוי אגרסיביים במיוחד כולל תכולה קאוסטית ו-MEK, עם יכולות להזרים נוזלים אלו בספיקות ולחצים שונים המבטיחים ניקוי יעיל ואיכותי .

Pharmaceuticals - pumps - dosing
דילוג לתוכן